Araba Kütüphanesi

Türkiye'nin araba arşivi, otomotiv sektörü dizini
 
 
   

Ana Sayfa > Lastik Markaları ve Üreticileri > Petlas Hakkında

Petlas Hakkında

Petlas  http://www.petlas.com.tr

Türkiye' de ilk ve tek askeri uçak lastiği üretebilen lastik fabrikası konumunda olan PETLAS, her türlü kara taşıtı için dış ve iç lastik üretmektedir.

1998 yılında Alman RWTÜV kurumu uzmanlarının denetiminden geçerek aldığı lastik tasarımını da içeren ISO 9001 Kalite Güvence Sistem Belgesi ve 1999 Yılında Milli Savunma Bakanlığı ve Savunma Sanayi Müsteşarlığı uzmanlarının denetiminden geçerek aldığı, yine lastik tasarımını da içeren AQAP-110 Endüstriyel Kalite Güvence Seviye Belgesi, Petlas'ın Kalite Yolculuğunda kazandığı belgelerin sadece ilk ikisidir. Toplam kalite yönetimi modelini tüm birimlerinde uygulamaya koyan PETLAS, çalışanlarının desteği ile problemlerin üstesinden gelerek, sürekli iyileştirme felsefesini tüm fabrikada yaygınlaştırmaktadır.

2.000.000 m2 lik alan üzerinde, 200.000 m2 lik kapalı alana sahip olan fabrikada, binek araçlarından yol dışı hizmet araçlarına kadar değişik amaçlı araçlar için lastik üretilmektedir.

Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere 50'nin üzerinde ülkede satışa sunulan Petlas, belirlediği vizyonu gereğince dünya pazarlarında, uluslararası marka olmanın gereği olan araştırma-geliştirme, teknoloji, üretim, yönetim ve pazarlama anlayışı ile yer almakta ve her geçen gün pazar payını artırmaktadır.
http://www.petlas.com.tr - Lastik Markaları ve Üreticileri
İlginizi Çekebilecek Kelimeler

oto kursu   chrysler master servis yazışma adresi   yeni otolar   araba lastikleri   lideafik com  


Hakkında  -  İletişim  -  Yasal Konular