Araba Kütüphanesi

Türkiye'nin araba arşivi, otomotiv sektörü dizini
 
 
   

Ana Sayfa > Sürücü Kursları > Bolu Abant Sürücü Kursu Hakkında

Bolu Abant Sürücü Kursu Hakkında

Bolu Abant Sürücü Kursu  www.abantsurucukursu.com

Telefon 1 : 3742150751
Telefon 2 : 3742178809
Adres : Bolu (bu bölgedeki diğer sürücü kursları şirketleri)

İhsaniye Mah. İsmetpaşa cad. No: 48 Bolu
Kurumumuza Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Genel Müdürlüğünün 02.11.2000 tarih ve 19507 sayılı olurları ile kurum açma ve öğretime başlama izni verilmiştir. Kurumumuzun toplam kontenjanı 57`dir. Kurucumuz Nazmi Özcan emekli İlköğretim Müfettişi olup uzun yıllar sürücü kursların denetiminde görev almıştır. Kurum müdürümüz Nihat Ünalan emekli öğretmendir. İki eski eğitimci arkadaşın başarılı çalışmaları sonucu Bolu ili böylece bir sürücü kursuna daha kavuşmuştur. Kuruluş amacımız sürücü adaylarına Türk Milli Eğitiminin genel amaç ve temel ilkelerine uygun olarak motorlu taşıt sürücüsü yetiştirmek ve yetişmiş olanlara sınavlar sonucu sertifika düzenlemek. Trafikle ilgili eğitim öğretim yapmak. Sürücü belgesi olanlara da pekiştirici eğitim vermek ve böylece trafiğe bilinçli ve sağ duyulu sürücüler kazandırmaktır.

Kursumuz "İhsaniye Mah. İsmetpaşa cad. No:48 - Bolu" adresindedir. Yerleşim alanımız Özel Öğretim Standartlar Yönetmeliğine uygundur. Kursun yerleşimi son derece modern ve sade olarak döşenmiştir. Büro hizmetleri alanı çok geniş bir şekilde tasarımlanmıştır. Sınıflar ondokuzar kişilik olup rahat ve aydınlıktır. Tuvaletlerde daima su bulunmakta her zaman için tuvalet kağıdı, sıvı sabun vb temizlik malzemesi mevcuttur. Adaylar ders dışı boş zamanlarını değerlendirmek için masa tenisi, satranç oynayarak değerlendirebilmektedirler.

Direksiyon eğitim alanımız "Doğancı Köyü – Bolu" sınırları içerisinde, Gentaş fabrikasının arkasındadır. Direksiyon eğitimlerinde olabildiğince çeşitli marka ve model araçlarla çalışma yapmaya özen göstermekteyiz. Bundaki amacımız da sürücü adaylarımıza her marka aracı kullanabilme becerisini kazandırmaktır. Kursumuz faaliyetine başladığı ilk günden itibaren başarı ortalamasında yüksek bir oran yakalayarak zirveye çıkmış ve bu seviyesi hiç düşürmemiştir.
www.abantsurucukursu.com - Sürücü Kursları
İlginizi Çekebilecek Kelimeler

audi otomobil yetkili servisi   araç gps sistemi   ucuz yedek parça   otomobil aksesuar firmaları   ikinci el karavan fiyatları  


Hakkında  -  İletişim  -  Yasal Konular