Araba Kütüphanesi

Türkiye'nin araba arşivi, otomotiv sektörü dizini
 
 
   

Ana Sayfa > Motorsiklet Markaları ve Üreticileri > Asya Motor Hakkında

Asya Motor Hakkında

Asya Motor  www.asyamotor.com.tr

SOYSAL GROUP,1971 yılında bir aile şirketi olarak İstanbul'da kurulmuştur.
SOYSAL GROUP gücü, deneyimi ve azmi sayesinde kısa süre içerisinde büyüyerek Türkiye'nin en önemli gruplarından biri haline gelmiştir.

Grubumuz "operasyonel leasing" den motosiklet üretimine mobilya satışından elektrikli ev aletlerinin fabrika bazında toptan pazarlamasına kadar yaklaşık 4 sektörde faaliyet göstermektedir.SOYSAL GROUP yaptığı bütün işlerde en iyi olmak için yılmadan durmadan ve azimle çalışmayı kendine ilke edinmiş ve bunun sonucu olarak yaptığı bütün işlerde en iyi olmayı başarmıştır.

SOYSAL GROUP en son olarak "sürdürülebilir büyüme stratejisi" kapsamında Türkiye motosiklet sektörünün en güçlü firmalarından birisi olan ASYA MOTOR'u bünyesine katmış ve ithalatçı konumda olan bu firmayı 6 ay gibi kısa bir sürede üretici firma konumuna getirmiştir.

Tüm çalışanları, bayileri ve servisleriyle motosiklet kullanıcılarına en kaliteli, doğru, ahlaklı ve hızlı hizmet vermeyi ilke edinen ASYA MOTOR Aydın Nazilli’de 21.000 m² kapalı alandaki fabrikasında ürettiği motosikletlerle Türkiye genelinde yaygın , seçkin bayii ve servis ağıyla hizmet veren ASYA MOTOR, SOYSAL GRUP bünyesine geçtikten 6 ay gibi kısa bir süre içerisinde üretimle ilgili bütün prosedürleri tamamlamış ve ilk motorunu Aydın Nazilli'deki son teknoloji ile kurulan üretim tesislerinde üreterek ithalatçı firma konumundan ÜRETİCİ FİRMA konumuna geçmiştir.

ASYA MOTOR olarak yıllık 150.000 motosiklet kapasitesine sahip motosiklet üretim tesislerimiz ile insanların ulaşım sorunlarına hızlı, pratik, ekonomik motosiklet alternatifleri sunuyoruz. Gelişim ve değişime sürekli açık olan firmamız, SOYSAL GRUP güvencesiyle Türkiye'nin ve dünyanın seçkin motosiklet firmaları arasına girmeyi hedeflemektedir.
www.asyamotor.com.tr - Motorsiklet Markaları ve Üreticileri
İlginizi Çekebilecek Kelimeler

modifiye resimler   istanbul b sınıfı sürücü belgesi   suzuki paspası   otobüs lastik ebatları   lastik malatya  


Hakkında  -  İletişim  -  Yasal Konular