Araba Kütüphanesi

Türkiye'nin araba arşivi, otomotiv sektörü dizini
 
 
   

Ana Sayfa > Lastik Markaları ve Üreticileri

Lastik Markaları ve Üreticileri

Bridgestone

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Bridgestone, 150 ülkeyi aşkın ülkede faaliyet gösteren dev bir global kuruluştur. Kurucusu olan Bay Ishisashi’nin 1930̵..
http://www.bridgestone.com.tr - Lastik Markaları ve Üreticileri

Brisa

1974 yılında Lassa adıyla Sabancı Holding ve ortakları tarafından kurulan ve 1978 yılında üretime başlayan Brisa, dünya lastik endüstrisindeki gelişmelere paralel olarak ..
www.brisa.com.tr - Lastik Markaları ve Üreticileri

Fulda

Fulda ismi yalnızca Almanya'da bir şehir ve bir ırmakla eşanlamlı değildir. 1900'de kurulan Fulda, aynı zamanda güvenlik ve uzun süreli performans sağlayan ve ödenen para..
http://www.fulda.com - Lastik Markaları ve Üreticileri

Goodyear

Goodyear Tire & Rubber Company, Frank Seiberling'in şirketin ilk fabrikasını kayınbiraderinden aldığı borç ile satın alması ile 1898 yılında kuruldu. Kauçuk ve pamuk, dün..
http://www.goodyear.com.tr - Lastik Markaları ve Üreticileri

Kumho

Kumho lastikleri 1961'den bu yana sürekli olarak dünya çapında büyümeye devam etmektedir. Yetklilerin vizyonu lastik üreticisi olmaktan çok; güvenliğe önem vermek, kali..
http://www.kumholastik.com - Lastik Markaları ve Üreticileri

Lassa

Lastik sektöründeki 30. yılını kutlayan Türkiye'nin lider lastik markası Lassa'nın temelleri, 1974 yılında atıldı. Lassa' yi lider ve öncü yapan özelliklerinin başınd..
www.lassa.com.tr - Lastik Markaları ve Üreticileri

Michelin

1996 yılında kurulan Michelin Lastikleri Ticaret A.Ş., Türk lastik pazarında otomobil, kamyonet, ağır vasıta, tarım, iş makinası ve forklift lastikleri dağıtımı yapmaktad..
http://www.michelin.com.tr - Lastik Markaları ve Üreticileri

Petlas

Türkiye' de ilk ve tek askeri uçak lastiği üretebilen lastik fabrikası konumunda olan PETLAS, her türlü kara taşıtı için dış ve iç lastik üretmektedir. 1998 yılında Al..
http://www.petlas.com.tr - Lastik Markaları ve Üreticileri

Pirelli

Lastik sektöründe Pirelli, ciro anlamında dünyanın 5. en büyük markası. Karlılıkta ise sektördeki en iyilerden biri. 2005 yılında Pirelli Lastikleri 3,63 milyar Avro satı..
http://www.pirelli.com.tr - Lastik Markaları ve Üreticileri

Yokohama

1917 yılında kurulan Yokohama Rubber Co., bundan tam dört yıl sonra Japonya’nın ilk kort tipi lastiğini pazara sunmuştur. Kısa süredeki bu gelişmeden sonra Yokohama..
http://www.yokohama.com.tr - Lastik Markaları ve Üreticileri


Hakkında  -  İletişim  -  Yasal Konular